spbredynki

Uczeń miesiąca

hide

GRUDZIEŃ 2017 - LUTY 2018

Wśród uczniów naszej szkoły w miesiącach XII-II wyróżniono:
kl.I-III Amelię Zarzeka
kl. IV- VII Kamilę Kaczmarczyk i Katarzynę Lendzioszek
a pr. obsługi przyznali tytuł- Kajetanowi Szyszkowskiemu 







WRZESIEŃ, PAŹDZIERNIK, LISTOPAD 2017

Przedszkole- Lena Bejnar

Oddział zerowy- Amelia Krasoń

Klasy I-III -Mateusz Nejman

Klasy IV- VII- Anna Tomasik

Pracownicy obsługi nagrodzili- Kamila Przychodniego




GRUDZIEŃ 2016, STYCZEŃ I LUTY 2017
Przedszkole- Lena Kunka
Oddział zerowy- Julia Rosińska
Kl.I-III- Tina Rusiniak
Kl.IV- VI- Kamila Kaczmarczyk
Pr. obsługi- Aniela Serowik




WRZESIEŃ, PAŹDZIERNIK, LISTOPAD 2016
przedszkole - Maja Morgaś
zerówka - Michał Przychodni
kl.I-III - Oliwier Wiśniewski
kl.IV-VI -  Anna Tomasik
pracownicy obsługi - Lidia Banaszek i Wiktoria Lendzioszek 




MAJ 2016

Przedszkole- Zuzia Jankowska
Oddział zerowy- Krzysztof Orzołek
klasy I-III - Patrycja Hryniewicz
klasy IV-VI -Julia Kokoszka




KWIECIEŃ 2016

Przedszkole- Lena Bartlewska
Oddział zerowy- Katarzyna Repschlager
klasy I-III-Oliwia Żukowska
klasy IV-VI- Weronika Pawłowska
Pr. obsługi- Kamil Przychodni




MARZEC 2016

Przedszkole - Lena Kunka
Oddział zerowy - Antoni Gwiazda
kl.I-III - Wiktoria Lendzioszek
kl.IV-VI - Alicja Banaszek

 



 

LUTY 2016

Punkt przedszkolny -
Oddział zerowy - Robert Rusiniak
klasy I-III - Joanna Lendzioszek
klasy IV-VI- Kinga Mierzejek 

 

STYCZEŃ 2016

Punkt przedszkolny - Grześ Konarzewski
Oddział zerowy - Michał Przychodni
klasy I-III - Milena Kaczmarczyk
klasy IV-V - Wiktor Mierzejek
Pracownicy obsługi: Joanna Pawłowska i Lidia Banaszek 



Grudzień 2015
Przedszkole - Zuzanna Olech
Oddział zerowy - Maciej Miśkiewicz
KL.I-III  - Wiktoria Ziemiańczyk
Kl. IV-VI -Weronika Pawłowska



Listopad 2015
Przedszkole- Tomasz Orzołek
Oddział zerowy- Krzysztof Orzołek
kl.I-III - Wiktoria Lendzioszek
kl. IV-VI - Dawid Piersa
Pr.obsługi przyznali tytuł dla - Kamila Przychodniego 



Październik 2015
Przedszkole - Zuzia Żorańska
Oddział zerowy - Michał Przychodni
kl.I-III -Tina Rusiniak
kl IV-VI - Katarzyna Lendzioszek
pracownicy obsługi wybrali- Laurę Ciurko



Wrzesień 2015
Przedszkole- Julia Rosińska
Oddział zerowy- Barbara Brejnak
kl.I-III- Anna Tomasik
kl.IV-VI- Kamila Kaczmarczyk 



Maj 2015
Przedszkole- Stanisław Gądek
"0" -Amelia Milczarek
I-III- Weronika Pawłowska
IV-VI - Alicja Banaszek



Kwiecień 2015
Przedszkole- Dominika Hak
"0"- Weronika Miecznikowska
I-III-Kamila Kubala
IV-VI-Aleksandra Rusiniak
Pracownicy obsługi - Joanna Pawłowska




Marzec 2015
Przedszkole- Grzegorz Konarzewski
"O" -Julia Błaszczak
I-III- Milena Kaczmarczyk
IV-VI- Kamil Lendzioszek




LUTY 2015





Styczeń 2015



Listopad 2014

Przedszkole - Zofia Gądek
Oddział zerowy- Mateusz Sobiszek
kl.I-III - Tomasz Sobiszek
kl.IV-VI - Katarzyna Lendzioszek





Październik 2014

Przedszkole- Zuzanna Olech
Oddział zerowy- Wiktoria Ziemiańczyk
kl.I-III-  Julia Kokoszka
kl.IV-VI- Klaudia Bartczak





Wrzesień 2014

W kategorii Przedszkole- Amelia Zarzeka
Oddział zerowy –Ewelina Berent
Klasy I-III- Kamila Kubala
Klasy IV-VI- Kinga Mierzejek




Maj 2014
 

W kategorii Przedszkole - Jan Renert
 

Oddział zerowy - Roksana Błaszczak
 

Klasy I-III - Kamila Kubala
 

Klasy IV-VI - Marcelina Pawełkiewicz
 

Tytuł przyznawany przez Pracownicy obsługi - Joanna Lendzioszek i Wiktor Toma
 
KWIECIEŃ 2014
 

W kategorii Przedszkole - Barbara Brejnak
 
Oddział zerowy - Joanna Pawłowska
Klasy I-III - Kamila Kaczmarczyk

Klasy IV-V I - Alicja Banaszek

Tytuł przyznawany przez Pracownicy obsługi - Wiktoria Lendzioszek i Wiktor Toma
 




Marzec 2014 W kategorii Przedszkole - Julia Błaszczak Oddział zerowy - Klasy I-III - Anna Tomasik Klasy IV-VI - Kinga Mierzejek Tytuł przyznawany przez Pracownicy obsługi - Klaudia Bartczak i Wiktor Toma

Luty 2014

W kategorii Przedszkole -  Antonina Bieńko i Artur Romanowski Oddział zerowy - Wiktoria Lendzioszek Klasy I-III - Piotr Kałędek Klasy IV-V I-  Marcelina Pawełkiewicz Tytuł przyznawany przez Pracownicy  obsługi - Julia Kokoszka Styczeń 2014 W kategorii Przedszkole - Alicja Kondysiak i Maciej Miśkiewicz Oddział zerowy - Kajetan Szyszkowski Klasy I-II I- Maciej Maćkiewicz Klasy IV-VI - Alicja Banaszek Tytuł przyznawany przez Pracownicy obsługi - Laura Ciurko i Natalia Śniadowska
Grudzień 2013 W kategorii Przedszkole-
Oddział zerowy -
Klasy I-III-
Klasy IV-VI-

Październik 2013

 
W kategorii Przedszkole- Joanna Lendzioszek, Tina Rusiniak Oddział zerowy -Milena Kaczmarczyk Klasy I-III- Wiktor Mierzejek Klasy IV-VI- Marta Macikowska

WRZESIEŃ 2013
 
W kategorii Przedszkole- Stanisław Gądek, Wiktoria Ziemiańczyk Oddział zerowy -Aniela Serowik Klasy I-III- Maciej Maćkiewicz Klasy IV-VI- Kamil Lendzioszek
 


MARZEC 2013
przedszkole - Filip Rosiński
"O" Wiktoria Lendzioszek
I-III Weronika Pawłowska
IV-VI -Marcelina Pawełkiewicz
pracownicy obsługi wyróżnili - Szymona Włodarczyka




LUTY 2013
przedszkole- Arkadiusz Żabiński
"O" - Oliwia Lewandowska
I-III- Dominik Gwiazda
IV-VI -Aleksandra Rusiniak
pracownicy obsługi wyróżnili- Michała Berent
 
Rok 2012


Uczniowie  grudnia

W kategorii Przedszkole - Kamil Przechodni
Oddział zerowy – Natalia Żabińska
Klasy I-III - Dawid Piersa
Klasy IV-VI - Aleksandra Rusiniak
Tytuł przyznawany przez pracowników obsługi – Michał Berent
 



 
Uczniowie miesiąca listopada:




Uczniowie miesiąca października:  


Uczniowie miesiąca września:



Uczniowie miesiąca lutego:
Michał Berent, Weronika Mrozek, Klaudia Kałędek, Piotr Kałędek, Oliwia Lewandowska



W miesiącu styczniu wyróżniono następujących uczniów:
Kamila Szyszkowska, Michał Berent, Wiktoria Lendzioszek, Laura Ciurko


Rok 2011
W miesiącu listopadzie wyróżniono następujących uczniów:
Przedszkole - Anna Tomasik
Oddział zerowy- Maciej Maćkiewicz
Klasy I-III - Jakub Kozłowski
Klasy IV-VI - Wiktoria Węgierska
Pracownicy obsługi - Adrian Piersa



W miesiącu październiku wyróżniono następujących uczniów: Przedszkole - Amelia Kosowska
Oddział zerowy- Julia Kokoszka
Klasy I-III - Katarzyna Lendzioszek
Klasy IV-VI - Marcelina Pawełkiewicz
Pracownicy obsługi - Wiktoria Kałędek



W miesiącu wrześniu wyróżniono następujących uczniów: Przedszkole -Kajetan Szyszkowski
Oddział zerowy- Natalia Śniadowska
Klasy I-III - Kinga Mierzejek
Klasy IV-VI - Adriana Miecznikowska
Pracownicy obsługi - Marta Macikowska
 


 

W miesiącu grudniu wyróżniono następujących uczniów:

Michał Berent, Kaczmarczyk, Weronika Ciska, Alicja Banaszek
 
W miesiącu styczniu wyróżniono następujących uczniów:
Kamila Szyszkowska, Michał Berent, Wiktoria Lendzioszek, Laura Ciurko


Kalendarz

hide

Kalendarz szkolny 2016/2017


Rozpoczęcie roku szkolnego

4 IX 2017

Zimowa przerwa świąteczna

23 XII 2017-1 I 2018

Trzech Króli

6 I 2018

Ferie zimowe

22 I - 4 II 2018

Wiosenna przerwa świąteczna

29 III- 3 IV 2018

Zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych

23 VI 2018

Wakacje letnie

24 VI - 31 VIII 2018