spbredynki

Aktualności

hide
07.06.2019

Wycieczka do stolicyDnia 6 czerwca 40 osobowa grupa uczniów z klas I-VI wraz z wychowawcami udała się na wycieczkę do Warszawy. Wyjazd został zorganizowany przez biuro turystyczne AROKA, a naszym pilotem i głównym przewodnikiem była pani Ewa. Pogoda nam dopisywała więc atrakcji nie brakowało.
Naszą wyprawę rozpoczęliśmy od zwiedzania Starówki Warszawy, gdzie czekał już na nas p. Paweł, który oprowadził nas po najstarszej części tego miasta i w bardzo ciekawy sposób przybliżył nam historię Warszawy.
Widzieliśmy Kolumnę Zygmunta, Zamek Królewski, Rynek i najstarszy pomnik Syrenki, pomnik Małego Powstańca. Weszliśmy po kamiennych schodkach, gdzie spotkaliśmy Bazyliszka, zobaczyliśmy najwęższą kamienicę Warszawy, a także budynek, do którego wchodzi się od drugiego piętra.
Następnie udaliśmy się na Stadion Narodowy i mogliśmy się poczuć jak prawdziwi kibice, zasiadając na trybunach, a już niebawem (w poniedziałek 10 czerwca) odbędzie się tam mecz Polska- Izrael. Kolejną atrakcją, która czekała na nas w ten upalny dzień był spacer- zwiedzanie zoo. Mieszka tam wiele zwierząt i nie sposób było do wszystkich dotrzeć. Odwiedziliśmy Słoniarnię, Ptaszarnię, Herpetarium z rozmaitymi gadami, Żyrafiarnię i Małpiarnię. Było tam, tak fantastycznie, że nawet drobny deszczyk, który się pojawił, był dla nas orzeźwiającą przyjemnością, a pyszne lody, które skosztowaliśmy po drodze przyniosły troszkę ochłody.
Po udanym spacerze czekał nas zasłużony odpoczynek i posiłek w Centrum Rozrywkowym HULA KULA. A około godziny 17.00 udaliśmy się w drogę powrotną zajeżdżając po drodze na „kolację” do Mc Donaldsa. Wycieczka była udana i wszyscy wrócili bardzo zadowoleni !!!
Serdecznie dziękujemy organizatorom, a szczególnie p. Ewie- naszej pilotce oraz panu kierowcy za bezpieczny transport i sprawną organizację. Polecamy się na przyszłość !!!  

Fotorelacja z wycieczki do Warszawy

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Kalendarz

hide

Kalendarz szkolny 2019/2020


Rozpoczęcie roku szkolnego

2 IX 2019

Zimowa przerwa świąteczna

23 XII 2019-1 I 2020

Trzech Króli

6 I 2020

Ferie zimowe

20 I - 2 II 2020

Wiosenna przerwa świąteczna

9 - 14

IV 2020

Zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych

26 VI 2020

Wakacje letnie

27 VI - 31 VIII 2020